Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Brigády pro studenty Praha a okolí • v Praze

Pakliže se řadíte mezi studenty, kteří studují na středních nebo vysokých školách a potřebují si přivydělat nějakou tu korunu, tak pak následující řádky jsou zde právě pro Vás. Není rok, kdyby se nenašla spousta studentů, kteří by usilovali o získání slušné brigády. Brigády pro studenty v Praze díky tomu mají poměrně zajímavou hledanost. Praha, jako hlavní město České republiky je samozřejmě jedno z nejvíce zalidněných měst, čehož využívá mnoho firem. Firem, které využívají studentů (brigádníků), jako levných pracovních sil.

Jak již bylo řečeno, v Praze se nachází spousta společností, které každou chvíli potřebují brigádníka či brigádnici. Brigády pro studenty v Praze není proto při troše snahy těžké dohledat. Není asi důležité podotýkat, že studenti s vyšším vzděláním mají poměrně reálné šance dosáhnout na zajímavější a lépe placené brigády v Praze. Zkrátka, vše je závislé na schopnostech jedince (studenta).

Brigády pro studenty Praha – základní podmínky

Na základě zákoníku práce je možné v České republice zaměstnávat studenty (brigádníky) od 15 let věku. Brigády pro studenty v Praze mohou vyhledávat tedy studenti pouze starší 15-ti let, nemohou pracovat déle než 40 hodin týdně a maximálně 8 hodin denně. Studenti nemohou podle zákoníku práce pracovat přesčas, v noci a rozhodně nesmí pracovat v takzvaných rizikových provozech. V rámci brigád pro studenty v Praze nesmí být studenti zaměstnáni ve společnostech v úkolu.

Brigády pro studenty Praha – nejvíce vyhledávané

Studenti středních i vysokých škol mají své nejvíce oblíbené a tím i vyhledávané brigády. A které brigády pro studenty v Praze jsou tak vyhledávané? Především to jsou brigády jako je práce ve fast food restaurantech, překladatelská činnost, různá asistenční činnost ve firmách, PR (public relations), do které spadá roznášení a lepení plakátů, letáků, komunikace s lidmi na ulici a získávání určitých informací apod.

Zkrátka, v Praze lze najít mnoho brigád, které jsou dobře placené a hlavně časově flexibilní, tedy přizpůsobitelné Vašim každodenním povinnostem. Tato kombinace je vždy pro studenty prioritní a rozhodující.

Brigády pro studenty Praha – základní mzda

Základní mzda týkající se brigády pro studenty v Praze je různá. Vše se odvíjí od toho, o jakou práci se jedná a jaké nároky jsou při ní kladeny na studenty (brigádníky). Zcela určitě bude jinak ohodnocená práce studenta ve fast food restaurantu a překladatelská činnost studenta vysoké školy.

Nicméně, brigády pro studenty v Praze jsou platově ohodnocovány zhruba mezi 50,- až 150,- Kč na hodinu. Tato sazba je pouze orientační. Existují zcela jistě určité výjimky, u kterých lze dosahovat naprosto jiných částek. Například to je právě již výše zmíněná překladatelská činnost, která je jednou z nejlépe placených brigád. V poslední době to je také psaní všelijakých článků, textů a komentářů pro různé internetové servery a blogy.

Reklama Jobhunter.cz - nabídka práce

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Kočárky
dětské kočárky, golfky, autosedačky - informace a tipy.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Last minute zájezdy
dovolená na poslední chvíli do celého světa.

Kolečkové brusle
oblíbené letní inline bruslení pro sportovní vyžití.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.