Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Brigády pro studenty Brno a okolí • v Brně

Pokud se řadíte mezi studenty, kteří studují na středních nebo vysokých školách a potřebují si přivydělat, tak pak následující řádky jsou zde právě pro Vás. Není rok, kdyby se nenašlo mnoho studentů, kteří by usilovali o získání slušné brigády. Brigády pro studenty v Brně díky tomu mají poměrně vysokou hledanost. Brno, jakožto jihomoravská metropole je samozřejmě jedno z více zalidněných měst, čehož využívá mnoho podnikatelů. Firem, které využívají brigádníků, jako relativně levných a flexibilních pracovních sil.

Jak již bylo řečeno, v Brně se nachází mnoho firem, které každou chvíli potřebují brigádnickou pracovní výpomoc. Brigády pro studenty v Brně není proto při troše snahy těžké nalézt. Není asi důležité podotýkat, že studenti s vyšším vzděláním mají poměrně reálné šance dosáhnout na zajímavější a lépe placené brigády pro studenty v Brně. Jednoduše, vše je závislé na schopnostech uchazeče o danou brigádu.

Brigády pro studenty Brno – základní podmínky

Na základě zákoníku práce je možné v České republice zaměstnávat studenty jako brigádníky od 15 let věku. Brigády pro studenty v Brně mohou vyhledávat tedy studenti pouze starší 15-ti let, nemohou pracovat déle než 40 hodin týdně a maximálně 8 hodin denně. Studenti nemohou podle zákoníku práce pracovat přesčas, v noci a rozhodně nesmí pracovat v takzvaných rizikových provozech a pracovištích. V rámci brigád pro studenty v Brně nesmí být studenti zaměstnáni ve společnostech v úkolu.

Brigády pro studenty Brno– často hledané

Studenti středních i vysokých škol mají své nejvíce oblíbené a tím i vyhledávané brigády. A které brigády pro studenty v Brně jsou tak vyhledávané? Především to jsou brigády jako je práce ve fast food restauracích, překladatelská a programátorská činnost, různá asistenční činnost ve firmách, PR (public relations), do které spadá roznášení a lepení plakátů, letáků, komunikace s lidmi na ulici a získávání určitých informací apod.

V Brně lze najít mnoho brigád, které jsou dobře placené a hlavně časově flexibilní, tedy přizpůsobitelné Vašim každodenním povinnostem. Tato kombinace je vždy pro studenty rozhodující.

Brigády pro studenty Brno – základní mzda

Základní mzda týkající se brigády pro studenty v Brně se liší. Vše se odvíjí od toho, o jakou práci ve formě brigády se jedná a jaké nároky jsou při ní kladeny na pracovníky. Zcela určitě bude jinak ohodnocená práce studenta ve fast food restauraci a grafická činnost studenta vysoké školy v reklamní agentuře.

Nicméně, brigády pro studenty v Brně jsou platově ohodnocovány zhruba od 50,- až 150,- Kč na hodinu. Tato sazba je pouze orientační. Existují zcela jistě určité výjimky, u kterých lze dosahovat naprosto vyšší částek. Například to je právě již výše zmíněná programátorská činnost nebo design, které jsou z nejlépe placených brigád. V poslední době to je také psaní tématikých článků, textů a recenzí pro různé internetové servery a blogy.

Reklama Jobhunter.cz - nabídka práce

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Kočárky
dětské kočárky, golfky, autosedačky - informace a tipy.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Last minute zájezdy
dovolená na poslední chvíli do celého světa.

Kolečkové brusle
oblíbené letní inline bruslení pro sportovní vyžití.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.